Kristīne
Kristīne
Livonia Print izmaksu tehniķe. Uzņēmumā strādā kopš 2012.gada.

​1. Kāda ir bijusi Tava izaugsme uzņēmumā?
Mans ceļš Livonia Print sākās ar praksi 3. kursā, mācoties Rīgas Valsts tehnikuma Poligrāfijas nodaļā. Skolas direktore izteica piedāvājumu iet praksē uzņēmumā Livonia Print. Pabeidzot 4. kursu, turpināju strādāt. Viss sākās rokdarbu cehā. Pēc pāris gadiem apguvu lokšņu sanešanas iekārtu uz Acoro līnijas. Tālāk sekoja Alegro grāmatu iesiešanas līnija. Tur es nostrādāju 4 gadus par iekārtu operatoru. Grūtākais bija strādāt nakts maiņās, līdz ar to pieņemu lēmumu meklēt citu darbu un parādījās iespēja strādāt par projektu vadītāju asistenti Livonia Print. 2017. gada vasarā man piedāvāja jau ražošanas plānošanas asistenta amatu. Sākums bija izaicinošs, bet jaunie kolēģi bija ļoti atsaucīgi un izpalīdzīgi. Šajā amatā es nostrādāju gadu, bet jau pēc tā bija piedāvājums strādāt par izmaksu tehniķi. Bija liels uztraukums vai tas izdosies, kā arī bailes no tā, ka tik kaut ko nesarēķinu nepareizi. Šobrīd jau ir pagājuši 5 gadi šajā amatā. Esmu ļoti priecīga gan ar kolektīvu, gan ar savu tiešo vadītāju. Starp citu, darbā satiku savu esošo vīru.

2. Par ko Tev ir gandarījums strādājot Livonia Print? 
Foršie kolēģi, darba alga tiek izmaksāta laicīgi un veselības apdrošināšana. Ļoti gaidu, kad varēsim atkal visi kopā sanākt uz lielo Livonijas dzimšanas dienas svinēšanu.

3. Novēlējumi jaunajiem kolēģiem.
Nekad nepadoties! Vienmēr turēties pie sava mērķa- nekas nav neiespējams! Pēc savas pieredzes varu teikt, ka noteikti jābūt neatlaidīgam, tad tikai ir iespējams sasniegt to ko tu vēlies.

Uz sarakstu