Iryna
Iryna 
Livonia Print grāmatu iesiešanas iekārtas operatore. Uzņēmumā strādā  kopš 2022. gada aprīļa.

1. Kā Tu nokļuvi Livonia Print?
Karš Ukrainā mani atveda uz Latviju. Atradu Livonia Print vakanci internetā. Atzīšos -  apsvēru daudzas vakances. Pirms izlēmu nākt strādāt šeit- izpētīju uzņēmuma mērķus un vērtības. Livonia Print mani ieinteresēja ar savu stabilitāti, rūpēm par darbiniekiem (sociālās garantijas, apdrošināšana un citi labumi) un motivējošo atalgojumu.

2. Kāda ir Tava izaugsme šeit?
Livonia Print es sāku strādāt pēcapstrādē (roku darbos). Strādājot šajā procesā, iepazinos ar ražošanu, piepalīdzot operatoriem pie dažādām iekārtām. Visvairāk mani ieinteresēja darbs pie grāmatu iesiešanas iekārtas (Allegro Digital), kur esmu pārgājusi strādāt par sanešanas operatori.

3. Kādi ir Tavi ieteikumi jaunajiem darbiniekiem?
Pats pirmais ieteikums būtu nebaidīties un uzdrīkstēties! Uzdot jautājumus – kolēģi jums atbildēs. Mēģiniet, mācieties un uzņemieties jebkuru darbu. Šeit atbalsta vēlmi mācīties un pilnveidoties visās jomās! Ja esi gatavs izaicinājumiem un iespējām augt un attīstīties, tad šis ir uzņēmums Tev!
 
4. Ko Tu novēlētu Livonia Print?
Novēlu Livonia Print stabilitāti, pelnītu atzinību. Nostiprināt nozarē izcīnīto pozīciju un produktīvu turpmāko darbību, nesatricināmu konkurētspēju un labklājību!

5. Kas ir Tavi izaicinājumi strādājot Livonia Print?
Reizēm grūtības rada tikai valodas barjera, bet man ir atsaucīgi kolēģi, un es cenšos apgūt latviešu valodu.

6. Par ko Tev ir gandarījums strādājot Livonia Print?
Darbā absolūti viss sniedz prieku un gandarījumu - sākot no vadības attieksmes, kolektīvā valdošās atmosfēras un beidzot ar iegūtajām zināšanām, prasmi un pieredzi.

Uz sarakstu