Antra
Antra 
Livonia Print transporta noliktavas ekspeditore. Uzņēmumā strādā kopš 2015.gada

​1. Kāda ir bijusi Tava izaugsme uzņēmumā?
Sākumā biju  pēcapstrādes darbinieks roku darbu nodaļā un pēc neilga laika tiku pārcelta uz grāmatu signāleksemplāru apstrādes nodaļu, kur kļuvu par vecāko grāmatsējēju. Šobrīd mana dzīvē ir atvērusies pavisam jauna lapaspuse, es pat teiktu – grāmata, manā Livonias ceļojumā. Pirms kolektīvā vasaras atvaļinājuma (2023. gada vasarā) saņēmu piedāvājumu pamēģināt spēkus uzņēmuma eksporta nodaļā. Kad manā ceļā parādās iespējas, parasti tveru tās ar abām rokām, bet šis pat man šķita, maigi izskatoties- izaicinoši! Pirmā reakcija, protams, bija neticība, ka tikšu galā, šaubas par sevi un to, cik labs komandas spēlētājs es būtu šajā nodaļā. Vai es varēšu? Vai man sanāks? Vai es sapratīšu? Pārcilājot galvā visus ‘par’ un ‘pret’, sapratu, ka ir tikai viens veids, kā noskaidrot visas atbildes – IR jāpieņem šis izaicinājums! Sākums bija raibs, tomēr jau pirmajā dienā jutu, ka esmu tur, kur man ir jābūt. Kolēģu atbalsts, pacietība un palīdzība bija neizmērojama.  Ļoti novērtēju un izjūtu, ko nozīmē strādāt vienā veselā, saliedētā komandā, kad ir viens kopējs mērķis un visi strādā kopā, lai to īstenotu!

2. Par ko Tev ir gandarījums strādājot Livonia Print? 
Man ir gandarījums par katru nostrādāto dienu, kad saņemu kaut ko priekš sevis – jaunas zināšanas, nebijušu pieredzi jeb kaut vai gluži vienkārši – pozitīvi aizvadītu dienu lieliskā kolektīvā un kolosālu noskaņojumu vakarā pēc darba.

3. Novēlējumi jaunajiem kolēģiem.
Jaunajiem kolēģiem novēlu nebaidīties no jaunā un nezināmā. Jautā! Pārjautā! Izjautā! Mēs visi Livoniā esam ļoti forši un palīdzēsim gan iejusties, gan apgūt visu apgūstamo! Lai izdodas!

Uz sarakstu